החברה המובילה בישראל
בפיתוח תוכנות ב- Access

מיקור חוץ - Access

מיקור חוץ. השמת מתכנתים למשרה מלאה או חלקית לתמיכה במערכות Access של החברה 

מתכנתי Accessבמקרים רבים, תוכנות מבוססות Access שנכתבו עבור החברה מהוות כלי העבודה העיקרי המשמש את העובדים.

בעולם הדינמי של היום, מערכות אלו צריכות לתת מענה לצרכים המשתנים כל הזמן על ידי הדרישות מהלקוחות, התמתחרים ועל ידי המנהלים המובילים את הארגון להתייעלות ושיפור מתמיד.

אחד האמצעים החשובים בהתייעלות ושיפור מתמיד של הארגון הוא פיתוח ותחזוקה שוטפת של מערכות המידע.

אנו מספקים מתכנתי Access מומחים במודל של מיקור חוץ למשרה חלקית של 1-2 ימים בשבוע ועד להיקף של משרה מלאה לתחזוקה שוטפת ופיתוח מתמיד של המערכות.

חברתנו מתמקדת בפיתוח מערכות מידע בסביבת Access\VB6\SQL Server וכיום מובילה את תחום מערכות המידע בסביבה זו בארץ מבחינת רמת הידע, הניסיון ורמת ההיכרות עם המוצרים לאורך שנים.

לחברה צוות מתכנתים בכירים ומנתחי מערכות העוסקים בהתחדשות מתמדת, הדרכה ולימוד נושאים חדשים ויחד מוצאים פתרונות לכל בעיה ארגונית/ תהליכית או תוכנתית שהלקוח נתקל בהם בתהליך הפיתוח.

במודל זה המתכנת הוא איש הביצוע העיקרי, והצוות הבכיר מלווה אותו ואת הלקוח באפיון פתרונות התוכנה הנכונים והלקוח נהנה מהידע הרב שנצבר במשך השנים מעבודה על מערכות מידע של כלל הצוות.

במהלך תהליך הפיתוח ישנם מפגשים על בסיס קבוע של הצוות הבכיר עם הלקוח למעקב אחר התקדמות הפרויקט ודיון בנושאי פיתוח העולים מעת לעת.

הפתרונות הניתנים הם ברמת התכנות וגם ברמה המערכתית הרחבה יותר של ייעוץ בתחום תשתיות תוכנה וחומרה, ממשקים עם מערכות אחרות, שימוש במאגר הידע של החברה המשודרג ומתוחזק על בסיס שוטף ועוד.

מעבר לכך, ישנם יתרונות מנהליים בולטים בכך שאין יחסי עובד-מעביד עם המתכנת, כל נושא השכר והמיסוי מתבצעים במסגרת חברת חיצונית, ההוצאה היא מוכרת ואין עלויות גיוס והכשרה של עובד.

 

 צור קשר לקבלת פרטים נוספים

להצעת מחיר ופגישת ייעוץ חינם !

חייגו עכשיו
077-2060010
או מלאו את פרטיכם
ונחזור אליכם!
תמונת CAPTCHA
הכנס/י את הקוד שלמעלה